www.darkelf.cz

  Dark elf

  Skvělá česká webová strategie.

Menu

Hlavní stránka
Slovo úvodem

Seznam stránek

Seznam klanů

Lexikon

Historie

Paladinové
členové klanu
síň slávy
kontakt
heslo

Diskusní fórum

Zásobník nápadů

Začátečník radí začátečníkům

Nejlepší odkazy

Dark elf.cz
Dark elf.sk
Dark elf.eu

DE - koment
DE - pokladna
Rada starších

Akademie Darkelfa
Báje a legendy ze zemí Darkelfa
Dark elf Info
Dark elf Times
DE nápověda pro mírně pokročilé
DEfičurky
FAQ - Dark elf
Kesikovo DEsatero
Neoficiální Dark Elf FAQ
Rady pro hru DarkElf Výpočty
Výpočty Asasínů
Výpočty pro internetovou hru DE

Pán hradu
Město snů

Slovo úvodem

O hře Dark elf (DE) jsem se dozvěděl už kdysi dávno, musím se ale kajícně přiznat, že jsem těmto informacím nevěnoval prakticky žádnou pozornost a prostě jsem zařadil tento titul do své osobní škatulky webových prohlížečových her k různým těm Divokým kmenům, Travianům a podobným hříčkám. Bohužel.

Nedávno ale založil jeden dobrý člověk tlupu Dark elf na webu Pevnost.cz, čímž mi tuto hru jaksi opět přistrčil pod nos a já jsem se podíval a chytil se za něj. Tedy za ten nos. No prostě Dark elf mě chytil. Hraji teprve čtrnáct dní, ale už jsem dost zřeteně zjistil, že tato hra je to pravé, co jsem hledal.

Pokud hledáte bezmyšlenkovité odreagování, pak ovšem budete nejspíš hledat dál. Dark elf je sice hra poměrně jednoduchá na pochopení, ale skrývá v sobě spoustu různých vymyšleností, které člověka nutí k přemýšlení. Dovolím si DE označit jako "šachy nové počítačové generace". Tuto hru prostě může hrát každý, ale jen někdo se stane mistrem.

A co vlastně chci řešit na tomto webu? Na jednom interním fóru hry se právě vede diskuse na téma celkové úrovně hry. Hráčům se totiž zdá, že někteří z nich zbytečně odpadají a noví nepřicházejí, klima na serveru je prý prodchnuto nudou, do lig se hlásí málo hráčů, tvůrce hry o DE nedbá - no je těch stesků plná fůra. A dnes padlo dokonce slovo "revoluce". Jsem dalek toho někoho k něčemu nutit, ale jak říká jeden můj učitel, drobné násilí není hned fašismem. Takže jsem si řekl, že bychom mohli evoluci (protože ta je vždycky lepší než revoluce) hry trošku postrčit zvenku. Ukázat, že hráči mají o DE zájem, že jim na této hře záleží.

Kdo mě zná z Pevnosti.cz (kde vystupuji pod přezdívkou paveldf, zatímco na DE používám přezdívku graywolff), tak může potvrdit, že nezůstávám jen u slov. Na tomto webu si můžeme udělat malou centrálu uživatelů, sebrat seznam různých odkazů o hře DE, vytvořit zásobník použitelných nápadů, trošku si zasoutěžit a nezapomínat ani na začátečníky. K tomu vám můžu nabídnout jednu celou ulici v Městě snů (což je taková moje hříčka ve formě fóra), kde si můžeme založit libovolné množství témat a "domů" (podřízených fór) zaměřených na palčivé otázky DE a prostředí kolem.

Pokud se tato snaha nemine účinkem, budu rád. Pokud mě pošlete v ona místa, nebudu plakat, jelikož jsem na podobné porážky už zvyklý, anžto život se se mnou nemazlí, načež se ani já nemazlím s ním.

Váš Pavel D. F. (graywolff) 11.8.2011

(c) 2011 Pavel D. F. Hrubý, paveldf@gmail.com